Altomi - o společnosti

Společnost AlToMi vznikla 31. 1. 2013 a je přímým pokračovatelem firmy Petr Bardon – AlToMi, která působila v daném oboru od roku 1992. Dostatek zkušeností jsme za několik desítek let získali působením na katastrálních územích Prosek a Střížkov.

Na základě individuálních požadavků zajišťujeme komplexní správu domů soukromým majitelům, bytovým družstvům a správu objektů ve Společenství vlastníků (SV). V současné době je to cca 2500 spravovaných jednotek. Veškerá činnost firmy je zaměřena na řádné provozně technické zabezpečení objektů a dále pak na včasné a přesné vedení účetnictví s následným vyúčtováním poskytovaných služeb.

Podnikáme na základě živnostenských listů v následujících oborech činností:

  • – Činnost účetních poradců, vedení účetnictví, vedení daňové evidence
  • – Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona obory činnosti:
    • – Zprostředkování obchodu a služeb
    • – Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály
    • – Realitní činnost, správa a údržba nemovitostí
    • – Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků

Veškerou provozně technickou činnost (smlouvy, kontrola provedené práce s následnou kolaudací faktur, sledování termínů pravidelných revizí, znalost technického stavu objektu apod.) a ekonomické a účetní poradenství včetně vedení podvojného účetnictví, zajišťují výhradně kmenoví zaměstnanci firmy.

Dodavatelskou formou zajišťujeme veškerá řemesla a činnosti potřebné pro zabezpečení řádného chodu objektu.

Nebojte se zeptat

Pokud máte jakékoli dotazy k naší činnosti, neváhejte nás kontaktovat.